Kalendarium Domu Kultury Uśmiech

LISTOPAD 2020

w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 165

6 listopada – piątek – godz. 17:00 Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Impreza zamknięta.

8 listopada – niedziela – godz. 16:00 razem z Biblioteką Publiczną w Ożarowie Mazowieckim zapraszamy na spotkanie autorskie z Jackiem Cyganem. Ograniczona liczba uczestników!

 

w Centrum Inicjatyw Społecznych, ul. Poznańska 292

Zapraszamy wszystkich do Centrum Inicjatyw Społecznych „Przy Parku” (ul. Poznańska 292) na zajęcia cykliczne o charakterze rozrywkowym, edukacyjnym i profilaktycznym. Można między innymi: dołączyć do Ożarowskiego Klubu Mam lub Klubu Gier Bitewnych; nauczyć się gry w brydża lub GO; doskonalić pamięć z seniorami w ramach Fitnessu Mózgu lub spełniać się twórczo w ramach zajęć „Rękodzieło”. Jeżeli masz swoje pomysły i inicjatywy, skontaktuj się z nami: cisprzyparku@gmail.com lub (22) 292 61 61.

Ponadto w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 14:00 – 17:00 oraz w środy w godz.: 14:00 – 19:00 wyrabiamy spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską (Bilet Metropolitalny) dla mieszkańców gminy Ożarów Mazowiecki.

7 listopada odbędzie się spotkanie Klubu Gier Bitewnych. Więcej informacji: go@maciejrozalski.eu

14 listopada, godz. 10:00-14:00 serdecznie zapraszamy na Wymiankę Książek w Centrum Inicjatyw Społecznych “Przy Parku”. Lubisz czytać i spotykać się z interesującymi ludźmi? Masz w domu książki, którym chcesz dać drugie życie? Jeśli tak, to nasze spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Więcej informacji na Naszym Facebooku Centrum Inicjatyw Społecznych “Przy Parku”-oficjalna strona.

 

Filia w Józefowie, ul. Fabryczna 15

8 listopada – niedziela – godz. 11:30 zapraszamy na teatrzyk dla dzieci pt.: „O Ziuku Piłsudskim czyli odzyskana wolność” w wykonaniu Teatru Wariacje. Ilość miejsc ograniczona.

O Ziuku Piłsudskim czyli odzyskana wolność” to przedstawienie o niesfornym uczniu Ziuku Piłsudskim. Upartym obrońcy polskiego języka, historii i miłości do Polski, której wówczas nie było. W spektaklu pokażemy historie z życia małego Ziuka, ucznia oraz młodego wojownika, ojca i wreszcie wodza wyzwolonej ojczyzny. Takich ciekawostek o życiu Józefa Klemensa Piłsudskiego  mali widzowie na pewno nie znajdą w podręczniku.

 

Filia w Broniszach, ul. Przyparkowa 15

11 listopada – środa – godz. 15:00 zapraszamy na koncert patriotyczny “Nasza Niepodległa”. Wstęp wolny, ograniczona liczba uczestników. KONCERT ODWOŁANY

22 listopada – niedziela – godz. 15:00 Wernisaż prac nadesłanych na konkurs plastyczny “Pani Jesień”, nagrodzenie laureatów.