Zasady składania zapisów na zajęcia w roku kulturalnym 2022/23 w Domu Kultury Uśmiech, Filiach w Józefowie i Broniszach oraz w Centrum Inicjatyw Społecznych Przy Parku
– wyciąg z regulaminu

 

Od 5 września rozpoczynamy zapisy na zajęcia, które będą odbywać się w Domu Kultury, Filiach oraz w CIS. Przed złożeniem zapisu proszę zapoznać się z regulaminem zajęć. Złożenie zapisu na zajęcia oznacza akceptację regulaminu w całości. 

Regulamin_zajęć_2022/2023

Zapisy na wszystkie zajęcia muszą być dokonane przez serwis strfazajec.pl

Aby zapisać siebie lub dziecko należy założyć konto w strefazajec.pl dodać do niego dzieci lub innych członków rodziny (Jeśli ktoś założył konto w minionym roku to konto jest aktywne i możemy z niego korzystać). Poniżej link do instrukcji zakładania konta i zapisywania na zajęcia.

Instrukcja strefazajec.pl (plik .pdf)

Sugerujemy aby zakładać konto i logować się na nie z użyciem maila i hasła a nie korzystać z możliwości rejestracji i logowania przy pomocy np. facebooka. Częstym błędem jest gdy użytkownik zakłada konto a potem próbuje  logować się przy pomocy facebooka (lub odwrotnie). Powstają wtedy dwa oddzielne konta z różnymi danymi, których nie można scalić.  

Należy pamiętać, że zapisując się na zajęcia przez portal strefazajec.pl dokonujemy opłat tylko ze swojego konta w strefie zajęć za pomocą szybkich płatności. Nie ma innej możliwości zapłaty za zajęcia.

W roku kulturalnym 2022/23 ustalone są stałe opłaty miesięczne bez względu na ilość zajęć.

Opłatę za zajęcia w danym miesiącu należy dokonać z góry do 1 dnia każdego miesiąca za swojego konta w strefazajec.pl

Posiadaczom Ożarowskiej Karty Rodziny 3+ przypominamy, że aby otrzymać należne im zniżki w opłatach, muszą przysłać skan karty z widocznym numerem i datą ważności na adres sekretariat@dkusmiech.eu lub okazać kartę w sekretariacie Domu Kultury, Filii lub CIS. Zniżki będą naliczane od najbliższej płatności po okazaniu karty. 

W przypadku problemów technicznych proszę pisać na adres p.krupa@dkusmiech.eu