Strefa Malucha kreuje zajęcia edukacyjne i rozwojowe prowadzone przez ekspertów w swoich dziedzinach oraz przestrzeń do integracji dzieci i rodziców. Wśród propozycji znajdują się zajęcia umuzykalniające, rozwijające zmysły.

W sezonie 2021/ 2022 zapraszamy na zajęcia zorganizowane “Gordonki” / “Zmysłowianki” (na zmianę) w każdą środę o:

godz. 9:30 dzieci  6-12 m-cy

godz. 10:45 dzieci 13-19 m-cy

godz. 12:00 dzieci  20-36 m-cy

Uczestnictwo w zajęciach “Strefa Malucha” łączy się z opłatą zależną od ilości zajęć w danym miesiącu.

 “Gordonki”

Zajęcia “umuzykalniające” dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia, wszechstronnie wspierające rozwój społeczny, poznawczy, ruchowy i rozwój mowy. Prowadzący bazują na naturalnej ciekawości dzieci i chęci poznawczej. Posiadają kwalifikacje, doświadczenie oraz doskonałą znajomość faz rozwojowych małego dziecka.

 “Zmysłowianki”

Zajęcia mają na celu pobudzanie i rozwijanie wszystkich zmysłów malucha. Opierają się na dostarczaniu odpowiednich bodźców (np. dźwięki, kostki lodu czy ćwiczenia ruchowe), które wspierają rozwój zmysłów.

Zajęcia są prowadzone z podziałem na grupy wiekowe tak, dzięki czemu dzieci biorą udział w grach i zabawach optymalnie dopasowanych do etapu ich rozwoju.

Program zajęć dla starszej grupy jest rozszerzony o elementy pojęć matematycznych i zadania przygotowujące do przedszkola.

Zajęcia są prowadzone przez Akademię Music Baby Art.